SHOEI Competence, Service & Personal Fitting Center

Poznejte změnu přilby na míru.
Užívejte si bezstarostnou jízdu.

Shoei dělá vše pro to, aby jeho helmy vyhovovaly každému potencionálnímu zákazníkovi. Avšak i přes tento fakt se stále jedná o sériovou výrobu a může se v některých případech přihodit, že někomu velikost helmy ne zcela sedne. Určitě takovou zkušenost máte i vy. Právě těmto zákazníkům chce Shoei vyjít vstříc a proto zavádí profesionální systém individuálních úprav, SHOEI PFS.

SHOEI PFS spočívá v přesném změření velikostních parametrů hlavy klienta a pomocí softwaru se navrhne potřebná modifikace polstrování tak, aby vybraná helma optimálně odpovídala velikosti a tvaru hlavy uživatele.

Samotné měření parametrů hlavy klienta se provádí speciálním měřidlem, které má Shoei patentováno, a následně je softwarem doporučena velikost daného modelu helmy a potřebná úprava interiéru pomocí přídavného polstrování.

V České republice jsme jediným dealerem SHOEI který disponuje nezbytnou certifikací přímo z japonské centrály k provádění této úpravy, a to způsobem, jenž měli dosud k dispozici pouze jezdci MotoGP.

Dále u nás považujeme zcela za samozřejmé, že vám k vaší prémiové helmě SHOEI poskytneme veškeré související služby týkající se servisu a péče o ní.